The Vampire Diaries


Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Станете приятели на форума
Мистик Фолс преди 300 години Icon_minitime1Съб Апр 07, 2012 11:58 am by Ребека Робъртс

» РП за всички...
Мистик Фолс преди 300 години Icon_minitime1Чет Апр 05, 2012 4:36 pm by Ребека Робъртс

» Melanie Storm
Мистик Фолс преди 300 години Icon_minitime1Чет Апр 05, 2012 4:33 pm by Ребека Робъртс

» Кървавата поляна
Мистик Фолс преди 300 години Icon_minitime1Нед Апр 01, 2012 7:45 pm by Caroline.

» Търся си другарче за РП
Мистик Фолс преди 300 години Icon_minitime1Нед Апр 01, 2012 6:55 pm by Ребека Робъртс

» Нощен клуб ''Pink dream''
Мистик Фолс преди 300 години Icon_minitime1Нед Апр 01, 2012 5:11 pm by Сю.

» Заявки
Мистик Фолс преди 300 години Icon_minitime1Нед Апр 01, 2012 12:37 pm by Ребека Робъртс

» Търся си БФФ/ врагове
Мистик Фолс преди 300 години Icon_minitime1Нед Апр 01, 2012 12:29 pm by Ребека Робъртс

» СПАААМ !!
Мистик Фолс преди 300 години Icon_minitime1Нед Апр 01, 2012 12:27 pm by Ребека Робъртс

Великите инквизитори...

Главен администратор:
Катрин Мемориал


Ребека Робъртс:


Глобален Модератор:
Елена Гилбърт


Мистик Фолс преди 300 години

2 posters

Go down

Мистик Фолс преди 300 години Empty Мистик Фолс преди 300 години

Писане by Damon Salvatore Чет Мар 29, 2012 6:43 am

Огледах се наоколо.Нямаше никой.Само звуците на гаргите се чуваха тази нощ.Бях дошъл по работа.Подуших с нос.Долових миризма,носеща се близо до мен.Изчезнах и започнах с бясна скорост да се приближавам към целта си.Беше жена.На около 18-19 години.Стоеше сама и гледаше към едно дърво.Беше покрита с черна роба и качулка.Не можех да и' видя лицето и това беше лошо.Единственото,което мошех да кажа за тази беше,че не беше човек.Тя беше вампир.Също като мен.Само сега да видим дали ще стане нещо:
- Извинете?!Какво правите тук.
Момичето трепна и ме нападна веднага.Помисли ме за човек.Бях допрян до едно дърво и тя си показа зъбите.
- Катрин?!Какво правиш тук..
Свалих и' качулката и видях красивото лице на Мемориал.Къдриците,които се спускаха по гърба и' ме подлудяваха.Преди бяхме гаджета,но се скарахме и от тогава не сме се виждали.Беше от доста отдавна.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Admin , Original Vampire
Admin , Original Vampire

Брой мнения : 30
Join date : 25.03.2012

Върнете се в началото Go down

Мистик Фолс преди 300 години Empty Re: Мистик Фолс преди 300 години

Писане by Катрин Мемориал Чет Мар 29, 2012 6:55 am

Днешния ден беше от онези , които почти винаги се появяваха .. беше от онези дълги като цяла вечност дни , в които Катрин беше готова да се е кръв и мъртви тела навсякъде , защото скиптичността и се бе появила в пълната си сила и сякаш яростта я водеше.
Корсетът на кръста и смачкваше ребрата и и това е дразнеше , трябваше да крие лицето си в сенките на огромната качулка , от която се виждаха само устните и.
Като за древен вампир Катрин доста умело се бе потопила в кашата от мисли,която се въртеше в главата и и не усещаше никой наоколо.. Дори бе игнорирала и звука на птиците , бе станала напълно глуха , сляпа ... Беше като мъртва за околността и просто гледаше в една точка към огромното вековно дърво.
Уви обаче се намери някой вредител , който ловко е стресна и извади от съня , в който бе навлязла.
Кат го нападна , понеже не си направи труда да усети какво същество стои зад нея и го нападна ловко, като за секунди показа острите си зъбки и пулсиращите вени под очите и.
-Деймън !? ... - промрънка Кат с аристократична нотка ,която се долавяше доста силно и изискано го пусна , като се отдръпна с разочарован поглед ...
-Аз ... не знам .. - отговори тя на въпроса му с голямо закъснение , като не се постара да прикрие колко е объркана , а след това допълни :
-А ти ?!
Катрин Мемориал
Катрин Мемориал
Admin , Original Vampire
Admin , Original Vampire

Брой мнения : 159
Join date : 23.03.2012

https://thevd.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Мистик Фолс преди 300 години Empty Re: Мистик Фолс преди 300 години

Писане by Damon Salvatore Чет Мар 29, 2012 6:59 am

- По работа съм..
Подсмихнах се.Явно беше по-сериозно.Беше се загледала и не ме беше дори усетила,което си беше доста странно.Доближих се до нея и я погледнах.След това попитах:
- Какво ти е...Не изглеждаш добре..
Преметнах едната си ръка и я прегърнах през кръста.
Пп Нямам муза..Сори
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Admin , Original Vampire
Admin , Original Vampire

Брой мнения : 30
Join date : 25.03.2012

Върнете се в началото Go down

Мистик Фолс преди 300 години Empty Re: Мистик Фолс преди 300 години

Писане by Катрин Мемориал Чет Мар 29, 2012 5:38 pm

Кат се усмихна на загрижения му въпрос и го погледна предизвикателно както винаги в кристално сините му очи..Ах леле , старата тръпка не си тръгваше дори и да бе минала цяла вечност.
Мемориал положи ръка на гърдите му , там където биеше мъртвото му сърце , приближи устни към ухото му и с топъл дъх прошепна :
-Носталгия ... - а след това се отдръпна , като при движението устните и погалиха кожата му.
Ах .. колко обичаше да си играе с огъня.
Честно казано не беше никаква носталгия , а само лоши спомени..
-Работа значи .. - рече Кат на Деймън , като надигна вежди съмнително , а след това се изтръгна от ръцете му и върна погледа си към старото дърво.
Катрин Мемориал
Катрин Мемориал
Admin , Original Vampire
Admin , Original Vampire

Брой мнения : 159
Join date : 23.03.2012

https://thevd.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Мистик Фолс преди 300 години Empty Re: Мистик Фолс преди 300 години

Писане by Damon Salvatore Чет Мар 29, 2012 5:43 pm

- Хехе...Да..
Леле..Ръсех простотий,когато съм близо до нея.Тъпо...Огледах се наоколо отново.Мразех този навик.Винаги имах чувството,че нещо ме наблюдава!Допрях я с едно бързо движение до земята и без да искам легнах върху нея.Запуших и' устата с ръка и зачаках.
- Тук са!Усещам ги!
Нещо зашумоля и видяхме две мъжки фигури.Хора..
- Тръгнали са насам..!
И си отидоха.Махнах си ръката и я целунах.
- Липсваше ми..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Admin , Original Vampire
Admin , Original Vampire

Брой мнения : 30
Join date : 25.03.2012

Върнете се в началото Go down

Мистик Фолс преди 300 години Empty Re: Мистик Фолс преди 300 години

Писане by Катрин Мемориал Чет Мар 29, 2012 5:55 pm

Катрин го избута от себе си и се изтегли назад , бутайки с крака към земята , сякаш се влачеше.
-Фанатик .. няма никой , да не си пил кръв от някоя луда крава ?! - закачи го с думи нашата Мемриал и се засмя като малко дете..Както винаги смеха и се разнесе навсякъде и след това ,тя се изправи.
За да се увери по-добре Катрин също се огледа и щом установи ,че няма никой тя се закикоти още веднъж , но по-тихо... съвсем недоловимо и погледна Деймън като сложи ръце на ханша си и надигна дясна вежда.
-Липсвала съм ти значи .. - подкани го Кат и го погледна , как стоеше още на земята и се ослушваше като изплашен заек.
Мемориал не знаеше дали трябваше да вярва на думите му или да се вкара във филма и да продължи да играе игричките му както обикновено без да и пука много много...
Катрин Мемориал
Катрин Мемориал
Admin , Original Vampire
Admin , Original Vampire

Брой мнения : 159
Join date : 23.03.2012

https://thevd.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Мистик Фолс преди 300 години Empty Re: Мистик Фолс преди 300 години

Писане by Damon Salvatore Пет Мар 30, 2012 5:43 am

- Катрин..На кой не може да му липсваш..Дойдох по работа тук..Древните ми казаха,че те търсят и аз трябва да направя онова,което е непосилно за мен..А именно да те убия..Помниш ли как избяга от нас минали път?!
Погледнах я вече съвсем сериозно.
- Катрин,ще трябва да те убия,дори и да ми коства живота ми..
Усмихнах се.
- Но първо...
Озовах се зад нея и я целунах по врата.
Пп Върви ми само на секс хДДД
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Admin , Original Vampire
Admin , Original Vampire

Брой мнения : 30
Join date : 25.03.2012

Върнете се в началото Go down

Мистик Фолс преди 300 години Empty Re: Мистик Фолс преди 300 години

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите